You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wczytywanie strony...

O nas

ESTO Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku producentem tektury, kartonów oraz opakowań tekturowych. W naszej ofercie posiadamy opakowania z tektury, tektury falistej, opakowania kaszerowane oraz opakowania z nadrukiem, typowo personalizowane.
Jesteśmy przekonani, że szeroka gama produktów tekturowych jaką oferuje nasza firma spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KILKA ZDAŃ HISTORII

W 1993r. w zachodniej części Polski, w uroczo położonym zakątku parku krajobrazowego w miejscowości Barlinek, powstała firma ESTO Sp. z o.o.

Zamysł - tworzenie opakowań na tyle trwałych i komfortowych aby można było zmieścić w nich różnorodne gabaryty. Upór, siła, ciężka praca oraz dążenie do ulepszania tworzonych produktów umożliwiły nam pozyskiwanie nowych Klientów, a wielu z nich pozostało z nami już na stałe. Naszą 25 letnią historią oraz ogromem doświadczenia jakie posiadamy udowodniliśmy, że jesteśmy rzetelną firmą, która spełniając najwyższe wymagania oferuje produkty kartonowe wysokiej jakości.

Na przestrzeni lat ESTO Sp. z o.o. rozwinęła się zarówno pod względem produkcyjnym, jakościowym i sprzedażowym. Obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem produkcyjnym oraz linią technologiczną, którą wspomaga system projektowania, konstrukcji i grafiki opakowań. Współpraca z szerokim gronem odbiorców oraz doświadczenie jakie posiadamy w naszych szeregach, dały nam możliwość wypracowania własnych rozwiązań oraz doprowadziły nas do punktu, w którym znajdujemy się obecnie.

W 2005 roku ESTO Sp. z o.o. złożyła wniosek o dofinansowanie z dotacji Unii Europejskiej,  w ramach działania 2.3 SPO WKP - Sektorowy Program Operacyjny “Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw”.

Po pozytywnym przejściu szeregu etapów oceny merytorycznej i formalnej w lipcu 2006 roku ESTO Sp. z o.o. otrzymała umowę o dofinansowanie produktu, stając się jednocześnie jego beneficjentem. Ogrom pracy związany z przystąpieniem do umowy zaowocował realizacją budowy nowej linii produkcji opakowań tekturowych, kaszerowanych z nadrukiem offsetowym. Inwestycje, które udało nam się zrealizować przy wsparciu środków Unii Europejskiej otworzyły przed nami możliwość rozwoju oraz rozszerzenia portfolio, podnosząc tym samym jakość oferowanych przez nas produktów.

 


Sukcesy • Sukces ESTO

  W czerwcu 2004 roku firma ESTO Sp. z o.o. korzystając z funduszu PHARE, wdrożyła System Zarządzania Jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2008. Po pozytywnym przejściu audytu spółka uzyskała certyfikat w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży opakowań.

  W 2018 firma ESTO uzyskała certyfiakt ISO z nową normą 9001:2015

 • Sukces ESTO

  Dynamiczny rozwój naszej firmy związany zarówno ze zwiększeniem produkcji, zatrudnienia oraz sprzedaży został doceniony przez Zarząd naszego Miasta i Gminy oraz Kapitułę, które w latach 1997 i 2005 nagrodziły naszą firmę wyróżnieniem - Złotą Barlinecką Gęsiarką.

 • Sukces ESTO

  Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu naszego miasta i gminy Barlinek poprzez wspieranie akcji związanych z zakupem sprzętu medycznego dla miejscowego szpitala, wspieranie działalności Stowarzyszenia Opiekuńczego oraz barlineckiej kultury.

  Poniżej podziękowania, z których jesteśmy dumni.

 • Sukces ESTO

  W 2006 nasza praca, wiarygodność i rzetelność w biznesie, uhonorowane zostały Srebrną Statuetką w konkursie "Wielka Mała Firma" w kategorii Firm średnich.

 • Sukces ESTO

  W 2007 roku za terminowe regulowanie zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta, firma ESTO Sp. z o.o. uzyskała tytuł Solidna Firma 2006

 • Sukces ESTO

  W 2007 roku firma ESTO Sp. z o.o. otrzymała tytuł "Firma Primus Inter Pares 2007"
  Jest to niesamowite uznanie, które otrzymują firmy inwestujące w kapitał ludzki. Zdobycie tytuły Priums Inter Pares jest zarówno uwiarygodnieniem inwestycji, jak i znaczącym atutem w rywalizacji z rynkową konkurencją.

 • Sukces ESTO

  2008 rok przyniósł nam kolejny sukces, a mianowicie tytuł "Solidny Pracodawca Pomorza Zachodniego 2008". Nagroda ta została przyznana firmie ESTO Sp. z o.o. za zasługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

 • Sukces ESTO

  W 2011 roku Producent opakowań kartonowych firma ESTO Sp. z .o.o. otrzymała Zachodniopomorski Certyfikat "Rzetelni w Biznesie".

  Uznanie jest tym bardziej cenne, iż firmy, które otrzymały certyfikat to podmioty, które w profesjonalny i rzetelny sposób wywiązują się ze zobowiązań zarówno względem swoich Klientów, jak i względem swoich pracowników.

  W 2011 roku firma ESTO Sp. z o.o. otrzymała certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu w kategori średnie firmy.

 • Sukces ESTO

  W latach 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 ESTO Sp. z o.o. producent kartonów, została nagrodzona w rankingu Gazele Biznesu.

  Ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, którego autorem jest wywiadownia Coface Poland, jest dla nas powodem do dumy i jedną z podstaw w dążeniu do rozwoju. Gazele Biznesu jakie udaje nam się otrzymywać świadczą zarówno o naszym doskonaleniu się jak i fakcie utrzymania na rynku wśród znacznie większych konkurentów zajmujących się produkcją opakowań kartonowych.

  Udział w edycji rankingu wiąże się ze spełnieniem szeregu kryteriów m. in. wieloletnim prowadzeniem działalności, odpowiednim przedziałem przychodów ze sprzedaży, ich wzrostem oraz brakiem straty w przychodach. Każdorazowo wyniki finansowe badane są na przestrzeni trzech lat wstecz, stąd też większa satysfakcja z możliwości utrzymania się w rankingu.