You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wczytywanie strony...

O nas

ESTO Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku producentem tektury, kartonów oraz opakowań tekturowych. W naszej ofercie posiadamy opakowania z tektury, tektury falistej, opakowania kaszerowane oraz opakowania z nadrukiem, typowo personalizowane.
Jesteśmy przekonani, że szeroka gama produktów tekturowych jaką oferuje nasza firma spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KILKA ZDAŃ HISTORII

W 1993r. w zachodniej części Polski, w uroczo położonym zakątku parku krajobrazowego w miejscowości Barlinek, powstała firma ESTO Sp. z o.o.

Zamysł - tworzenie opakowań na tyle trwałych i komfortowych aby można było zmieścić w nich różnorodne gabaryty. Upór, siła, ciężka praca oraz dążenie do ulepszania tworzonych produktów umożliwiły nam pozyskiwanie nowych Klientów, a wielu z nich pozostało z nami już na stałe. Naszą 25 letnią historią oraz ogromem doświadczenia jakie posiadamy udowodniliśmy, że jesteśmy rzetelną firmą, która spełniając najwyższe wymagania oferuje produkty kartonowe wysokiej jakości.

Na przestrzeni lat ESTO Sp. z o.o. rozwinęła się zarówno pod względem produkcyjnym, jakościowym i sprzedażowym. Obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem produkcyjnym oraz linią technologiczną, którą wspomaga system projektowania, konstrukcji i grafiki opakowań. Współpraca z szerokim gronem odbiorców oraz doświadczenie jakie posiadamy w naszych szeregach, dały nam możliwość wypracowania własnych rozwiązań oraz doprowadziły nas do punktu, w którym znajdujemy się obecnie.

W 2005 roku ESTO Sp. z o.o. złożyła wniosek o dofinansowanie z dotacji Unii Europejskiej,  w ramach działania 2.3 SPO WKP - Sektorowy Program Operacyjny “Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw”.

Po pozytywnym przejściu szeregu etapów oceny merytorycznej i formalnej w lipcu 2006 roku ESTO Sp. z o.o. otrzymała umowę o dofinansowanie produktu, stając się jednocześnie jego beneficjentem. Ogrom pracy związany z przystąpieniem do umowy zaowocował realizacją budowy nowej linii produkcji opakowań tekturowych, kaszerowanych z nadrukiem offsetowym. Inwestycje, które udało nam się zrealizować przy wsparciu środków Unii Europejskiej otworzyły przed nami możliwość rozwoju oraz rozszerzenia portfolio, podnosząc tym samym jakość oferowanych przez nas produktów.